Working for Westlandpeppers


Working for Westlandpack.BV/ Westlandpeppers


LOOKING FOR A JOB?

The company Westlandpeppers is constantly looking for new employees to work in our greenhouses or packing hal.

What do we offer our employees:
- Attractive working hours
- Insurance
- Accommodation
- Social care
- Work for couples and friends
- Payment of wages is weekly
- Bicycles to come to workWe offer work for a very short period (2 or 3 weeks), and for longer periods, of course Westlandpeppers prefer the longer periods, but sometimes short periods during Christmas is also perfect for Westlandpeppers. We provide our employees as well with a BSN number (this is a personal number) which you will need to work in Holland.

If you already know you would like to work for Westlandpeppers, please refer to our rules. Westlandpeppers is working following IFS, Global Gap and GRASP. IFS is for our employees the most important, IFS means that Westlandpeppers is working 100% food safe. Therefore all employees wo are working for us must follow our rules:

- No piercings and jewellery such as rings, watches, bracelets etc. are not allowed at our company.

- Washing hands is very important, before you start if you go to the toilet, after the toilet, before the break, after the break and at the end of the day. Actually if you leave the packing hall or greenhouse during work you need to wash your hands.

- Before you enter the packaging hall you need to wear a hairnet, it is no allowed to have any hair out of your hairnet.

- It is forbidden to have painted nails or artificial nails.
- In our packing hall it is forbidden to use mobile phones (it is only permitted in emergency situations) as well as MP4, etc.
- Very strong make-up and perfume use in excessive amounts is not allowed.

- If your beard or moustache is longer than 1 cm it isn’t acceptable for Westlandpeppers.
- All employees needs to wear company clothes, t-shirt, sweater or a purple jacket. Please know it is very important to have good closed shoes.

All rules are for food safety because none of our products that we pack and sell to big supermarkets, can have for example a hair, earring or piercing in its packaging.

If you are interested in working for our Westlandpeppers team, please contact us via:

 +31(0)174521876
At the above picture we just picked up a new group of employees at Eindhoven Airport. This group will work at Westlandpack.BV / Westlandpeppers for a few weeks during their Christmas 2016 vacation, most of them for 3 or 4 weeks only. If you think this is something for me as well, we have a lot of open places, during Easter, the summer vacation and of course during all other months. If you are interested for working for Westlandpack.BV / Westlandpeppers in our packinghal or greenhouse please contact us via, 

e-mail: westlandpeppersinfo@gmail.com 
Office: 31 (0)17 45 21 876

If you would like to have some more information or you have a question, you can also contact us via e-mail.We would be very happy to pick you up at Eindhoven airport as well!

If you want to get  an impression of our company  and the people working there check our photo gallery.


PRACA - DOŁĄCZ DO NAS!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w prestiżowej firmie,która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wszystkich odmian papryczek ostrych na całym świecie,skontaktuj się z Nami!

Firma Westlandpeppers zatrudnia i stale poszukuje nowych pracowników w większości są to osoby z Europy Wschodniej.Zatrudniając osoby na bardzo krótki okres,firma daje gwarancję legalnego zatrudnienia jak również zapewnia pracę przez cały rok.

OFERUJEMY:
-Atrakcyjną stawkę godzinową
-Gwarancję stałych godzin
-Terminowe wypłaty wynagrodzeń
-Pracę dla par i przyjaciół
-Opiekę medyczną
-Wsparcie personelu
-Zakwaterowanie
-Ubezpieczenie
-Transport do pracyJeśli szukają Państwo ciekawej pracy w Holandii,
Zapraszamy do kontaktu z Nami!
Lokalizacja Naszej firmy znajduje się w miejscowości De Lier.Będziemy bardzo zadowoleni,jeśli będziesz chciał dołączyć do Naszego zespołu.
W związku z tym, zorganizujemy dla Ciebie wylot lub wyjazd z dowolnego miejsca,które najbardziej będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom.Zapewniamy również transport z lotniska,abyś mógł bezpiecznie dotrzeć do celu.

e-mail:
 westlandpeppersinfo@gmail.com 
Office: 31 (0)17 45 21 876 Zapraszamy do zapoznania się z Naszą firmą, która poprzez zdjęcia przybliży Państwu lepszy obraz Naszej pracy.
Jeśli jesteś już zdecydowany aby podjąć u Nas pracę, zapoznaj się z Naszymi wstępnymi zasadami.

Nasza firma jest w trakcie uzyskiwania Ceryfikatu IFS- International Food Standard.
Jest to certyfikat, który zapewnia o 100% bezpieczeństwie naszej żywności. Jest standardem powszechnie używanym w całej Europie Zachodniej.Wdrożenie standardu IFS wiąże się zarówno z posiadaniem sprawnie funkcjonującego systemu HACCP jak udokumentowaniem pochodzenia surowców oraz zdefiniowaniem możliwych zagrożeń i opracowaniem metod ich zapobiegania.
Aby uzyskać ten certyfikat,musimy przestrzegać surowych zasad i przejść bezbłędnie przez wszystkie kontrole a także liczne szkolenia.
ZASADY IFS SĄ NASZYM STANDARDEM
więc należy się do nich dostosować a więc :
- osoby posiadające piercings nie mogą pracować w naszym zakładzie, jak również  zabronione jest noszenie wszelkiego rodzaju biżuterii, np. pierścionków, zegarków, kolczyków itp.
- przed rozpoczęciem pracy a także po jej zakończeniu należy myć ręce bardzo starannie, jak również przed każdym wyjściem do toalety czy na pójściem na przerwę,
-przed wejściem na halę produkcyjną, należy założyć czepek, ponieważ  nie mogą wychodzić żadne włosy spoza czepka,
-zakazane są pomalowane paznokcie oraz  paznokcie sztuczne,
-zabronione jest używanie telefonu komórkowego na hali produkcyjnej, dopuszczalny jest tylko w wyjątkowych sytuacjach jak również nie można używać mp4,itp.
-mocny makijaż a także przesadna ilość perfumów jest niedozwolona,
- broda bądź wąs o długości większej niż 1 cm jest niedopuszczalny.

-wszyscy pracownicy są zobowiązani do noszenia firmowej odzieży (bluzy, bluzki, kurtki).
Jeżeli akceptujesz Nasze warunki i jesteś gotowy do współpracy,skontaktuj się z Nami.HOLANDIA - CIEKAWOSTKI

zdj. Anna Wiącek

Holandia - jest to mały,urokliwy kraj położony w zachodniej części Europy Zachodniej.Należy do czołówki najlepiej rozwiniętych krajów pod względem gospodarczym,produkcyjnym oraz turystycznym.Jest krajem bardzo gęsto zaludnionym,który jest otoczony prawie z każdej strony wodą. Językiem urzędowym jest język holenderski(niderlandzki)ale bez problemu porozumiemy się wszędzie w języku angielskim oraz niemieckim.
Holandia słynie przede wszystkim z wiatraków,licznych tulipanów,serów,chodaków,kanałów a także rowerów.

W Holandii można nie tylko pracować ale przede wszystkim miło i aktywnie spędzić czas.

Nasza Firma zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym regionie Holandii,w miejscowości De Lier. Zaledwie kilkanaście kilometrów od Nas,znajdują się  najpiękniejsze miejsca,atrakcje znane na całą Holandię jak również na cały świat.
Postaramy się Państwu zaproponować jedne z najciekawszych i najbliżej zlokalizowanych miejsc,które warte są poznania a także zobaczenia. 

CO WARTO ZOBACZYĆ
  • Hoek Van Holland
  • Scheveningen
  • Delft
  • Kijkduin
  • Rotterdam
  • Den Haag
  • Amsterdam
W Holandii komunikacja miejska jest rozwinięta na najwyższym poziomie i nawet z małej miejscowości,można udać się bez problemu do wybranego przez siebie miejsca,dowolnym środkiem lokomocji.
Ten malowniczy kraj, ze względu na jego wielkość można zwiedzić nawet rowerem przemierzając ją wzdłuż i wszerz.

Zaledwie 9km od De Lier,gdzie znajdują się wszystkie Nasze domki pracownicze możemy udać się rowerem do nadmorskiej miejscowości zwanej Hoek Van Holland. Znajdziemy tam bardzo dużą piaszczystą plażę,wydmy,muzea,kawiarnie oraz liczne kilku kilometrowe ścieżki rowerowe.Wybierając się tam polecamy spacer wzdłuż morza,gdzie położone jest molo o długości 2km. Zmierzając  w jego pobliżu zauważymy poniemieckie schrony z czasów II wojny światowej, które strzegły wejścia do portu w Rotterdamie.Jest to miejsce znane w szczególności z połączenia promowego, pomiędzy Holandią a Anglią. 

Scheveningen- Najpopularniejszy kurort nadmorski w całej Holandii. Jest miejscem najbardziej uczęszczanym przez Holendrów jak również przez turystów. Wizytówką tego kurortu jest przepiękne molo,gdzie należy do najbardziej obleganych atrakcji na holenderskim wybrzeżu.Znajduje się tam wiele atrakcji takich jak: bulwar z szeroką gamą barów,restauracji, sklepów,kasyno,kino,oceanarium, dyskoteki oraz wiele hoteli.Najnowszą atrakcją jest 40 metrowy diabelski młyn(reuzenrad)z którego można podziwiać ciągnące się na 11 km wybrzeże. W tych przeuroczych nadmorskich miejscach poczujemy się jak na najlepszych wakacjach,gdzie możemy odpocząć od zgiełku życia codziennego i rozkoszować się przepięknym widokiem na szerokie plaże oraz na Morze Północne.
zdjecie górne www.flickr.com.,  zdjcie dolne www.treavelbird.com

Delft jest jednym z najpiękniejszych miast holenderskich.Otoczony jest uroczymi uliczkami,który jest po przecinany małymi kanałami. Miasto słynące z produkcji niebiesko białej ceramiki, gdzie znajduje się tutejsza wytwórnia oraz muzeum Koninklijke Porceleyne Fles.
W centrum znajdziemy przepiękny ratusz tzw. Stadhuis,który został zaprojektowany przez Hendriek de Kezera.Jest on typowym przykładem holenderskiego rezonansu jak również budynek Niuwe Kerk, czyli Nowy Kościół.Z wieży tego kościoła, możem podziwiać całe miasto i okolice. Miejsca te,są najważniejszym punktem miasta.
Delft - zdj.prawa górna strona www. holland.com.
zdj.prawy dół www.indebuurt.nl
Zdj.pozostałe Anna Wiącek


Rotterdam należy do najciekawszych miejsc w Holandii.Jest młodym, dynamicznie rozwijającym się miastem,który nieustannie zmienia swoją panoramę, dzięki nowym wieżowcom. Panorama określana jest jako Manhatan,z powodu nowoczesnych budynków  i oryginalnej architektury,dzięki którym wyróżnia się ona na tle innych miast.Miasto słynie przede wszystkim z największego portu znanego na całą Europę.
Rotterdam zdj.górne Cube House  www. thehausehunter.com
 zdj.środkowe Markthal www.rotterdam experience.com
zdj.dolne www.bewonerskompas-rotterdam.n

Rotterdam oferuje dużo ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych.

Z pośród rzeczy wartych zobaczenia jest most wiszący Erasmusburg i hala Markthal o ciekawym kształcie i jeszcze bardziej ciekawym wnętrzu.Warto zobaczyć miasto z wysokości 186 metrów z wieży widokowej Euromast,gdzie podziwiać można przepiękny widok na niesamowitą panoramę na cały Rotterdam a także port.Kolejną z ciekawszych budowli jest eksperymentalne osiedle mieszkaniowe wybudowane w 1984 roku w sześciennych domach,przypominające kostki sześcienne postawione na sztorc.
Musisz koniecznie doświadczyć tego wyjątkowego, portowego miasta tętniącego życiem przez cały rok.

Haga(Den Haag)jest siedzibą parlamentu i rządu w Holandii a także rezydencją królewskiej rodziny.Jest miastem z szeroko otwartymi terenami zielonymi i mnóstwem ekscytującej  nowoczesnej architektury. Haga posiada jedną z najlepszych plaż Morza Północnego w Scheveningen, o której wspomnieliśmy wyżej.Jedną z największej atrakcji tego miasta jest park miniaturowy Modurodam. Jest to makieta miasta w skali 1:25,dzięki której możemy zobaczyć Holandię w pigułce, np.amsterdamskie kamienice,kanały,lotnisko Schiphol,wiatraki,Europort oraz wiele innych rzeczy,zabytków najistotniejszych tego państwa.
Główną atrakcją Hagi jest Binnenhof.Jest to kompleks budynków,gdzie mieści się sala rycerska oraz parlament.Niegdyś był to dawny pałac panujących.Raz w roku w trzecim tygodniu września zbiera się cały rząd oraz członkowie królewskiej rodziny aby przedstawić przyszłoroczny budżet państwa.Wstęp to tych budynków jest bezpłatny i dostępny przez cały rok.
zdj. Binnenhof  Den Haag - www.expedia.nl.
zdj .Den Haag- www.tui.nl

Amsterdam należy do najbardziej znanych miast na świecie z unikalnym własnym sposobem i stylem życia.Amsterdam jest stolicą Holandii, kultury,designu, mody i rozrywki.Dziś należy do światowej metropolii. Atrakcyjność Amsterdamu oparta jest na pięknie,historii i atrakcji.Miasto ma niepowtarzalny klimat,wokół pełno przepięknych kamienic,wąskich uliczek i przede wszystkim poprzecinany jest tysiącem kanałów.Słynie przede wszystkim z tolerancji jak również z liberalnego podejścia do życia.
Miasto oferuje wiele słynnych atrakcji,które sprowadzają turystów z całego świata.
Należą do nich:
-Dom Anny Frank
-Muzeum Van Gogh
-Pałac Królewski 
-Plac Dam
-Muzeum Madame Tussauds oraz wiele innych.
zdj. lewe górne  www.pintertest.com
zdj. pozostałe www.asmterdamsharingcity.com

zdj.górne - www.pinterest.com
zdj.dolne. - www.depositphotos.com